-
-
--
-

Květen 2012

Designy: Luďa a Ája

23. května 2012 v 18:31 | Orion |  Hotové laye
Omlouvám se, že tentokrát to bude jen jeden design, ale nic nestíhám. Už aby byly prázdniny. Po tomhle článku hodlám konečně přidat něco o křečcích. Já mám už spoustu člán ků v rozepsaných, ale ani jeden není z poloviny hotový. :D Co se týče designů, zkusila jsem zase něco jiného. Popravdě řečeno, moc se mi to nelíbí, ten nový styl. Bohužel nepatřím k lidem, kteří mají spoustu nápadů a každý design dělají jiný. Myslím si, že zůstanu u starého stylu, protože teď už vím, jak to dopadne, když zkusím něco nového... :D

Designy: Moniska, SnowFlake, Lady Pets

15. května 2012 v 14:36 | Orion |  Hotové laye
Tak konečně jsou tady, pro Monisku, SnowFlake a Lady Pets. Fuj, to byla makačka. :D Tákže, komu se jeho design líbí a chce ho nastavit, nechť mi napíše na e-mail (orionope@seznam.cz) jméno a heslo blogu. Nebojte, blogy nekradu, designy jsme nastavovala už spousty lidem a všichni byli spokojení. :) Pokud chcete design vidět v plném náhledu, stačí kliknout na zmenšeninu obrázku (na originální verzi designu nebude velký nápis "náhled" :D). Budu ráda když i vy, náštěvníci, ohodnotíte mojí tvorbu :)

Křeček Miki: Fotky part 1.

13. května 2012 v 17:04 | Orion |  Miki

No, konečně jsou tady :) Miki mě překvapil, jak dokáře být fotogenický. Dokonce stál poslušně na místě, když jsme fotila, nebyl vůbec zbrklý, jako bývá jindy. Za odměnu dostal kousek broskvičky, ale to jsem už nefotila. Fotek jsem nafotila hrozně moc, ale dávám jich sem jenom 3 nejpovedenější (zase...). Fotky se mi docela líbí, nechtělo se mi je upravovat a tak vám je sem dávám rovnou :D Jsem ráda, že se mi podařilo vybrat tři fotky a každou v jiném prostředí, narozdíl od Muffinových fotek. Je to tak lepší. Na konci článku najdete i video, tenotkrát je možná i trochu vyvedenější než Muffinovo - no, posuďte sami. (nějak nefachčí na blogu galerie, vám taky?)

Jídelníček: Mrkev

8. května 2012 v 16:47 | Orion |  Křeččí jídelníček
Máme rádi svoje křečky; křečci mají rádi svoje jídlo. Chceme-li svému křečkovi dopřát tu nejzdravější stravu, měli bychom do jeho jídelníčku zařadit mrkev.