-
-
--
-

Říjen 2013

Něco jako... návrat?

16. října 2013 v 21:05 | Orion |  Aktuálně
Takže jakože zdar.

Ani nevím, jak mě to napadlo, ale měla jsem jakousi... hm, nostalgickou náladu, nebo jak to nazvat, oběhla jsem všechny své původní blogy a napadlo mě dát o sobě vědět, idkyž pochybuju, že si to vůbec někdo přečte. Tolik se toho změnilo. Je docela zvláštní pročítat si články, které jsem psala před rokem a půl, a teď se sem vrátit. Teda ne vrátit. Prostě sem napsat.

Co k tomu říct. Křečky, o kterých jsem psala (Muffinek a Mike) už nemám. Postupně odumřeli, chtěla jsem to sem napsat, ale nakonec k tomu nějak nedošlo. V červnu tohoto roku jsem si koupila křečka nového, samičku, zlatou s černým zbarvením, pojmenovanou Luna. Ráda si hraje, je děsně roztomilá (stejně jako všichni ostatní křečci, že..), a vůbec je fajn, ale nikdy nenahradí Muffina, který mi opravdu přirostl k srdci, více než ostatní křečci. Možná je to tím, že právě k němu se váže tolik hezkých vzpomínek, a právě díky němu jsem se na pár nezapomenutelných let stala součástí blogové zvířecí komunity. Bylo to fajn. Ale už je to asi pryč.

Co jsem se dívala, spousta mých oblíbených blogů s tím seklo, stejně jako já. Ale některé stále ještě žijí a vytrvávají. Je hezké si zase pročíst blogy, které jsem měla tak ráda.

Někdy mám chuť seknou se životem. Teda ne doslova, ale prostě se někam na dlouhou dobu zahrabat a ničemu nevěnovat pozornost. A někdy jsem plná radosti a života, což je fajn. A poslední dobou jsem spíše to druhé. :)

Tak se mějte hezky (pokud si to vůbec někdo přečetl) a užívejte si, (mluvím jak psychologická knížka...)

Orion.