-
-
--
-

Aktuálně

Něco jako... návrat?

16. října 2013 v 21:05 | Orion
Takže jakože zdar.

Ani nevím, jak mě to napadlo, ale měla jsem jakousi... hm, nostalgickou náladu, nebo jak to nazvat, oběhla jsem všechny své původní blogy a napadlo mě dát o sobě vědět, idkyž pochybuju, že si to vůbec někdo přečte. Tolik se toho změnilo. Je docela zvláštní pročítat si články, které jsem psala před rokem a půl, a teď se sem vrátit. Teda ne vrátit. Prostě sem napsat.

Co k tomu říct. Křečky, o kterých jsem psala (Muffinek a Mike) už nemám. Postupně odumřeli, chtěla jsem to sem napsat, ale nakonec k tomu nějak nedošlo. V červnu tohoto roku jsem si koupila křečka nového, samičku, zlatou s černým zbarvením, pojmenovanou Luna. Ráda si hraje, je děsně roztomilá (stejně jako všichni ostatní křečci, že..), a vůbec je fajn, ale nikdy nenahradí Muffina, který mi opravdu přirostl k srdci, více než ostatní křečci. Možná je to tím, že právě k němu se váže tolik hezkých vzpomínek, a právě díky němu jsem se na pár nezapomenutelných let stala součástí blogové zvířecí komunity. Bylo to fajn. Ale už je to asi pryč.

Co jsem se dívala, spousta mých oblíbených blogů s tím seklo, stejně jako já. Ale některé stále ještě žijí a vytrvávají. Je hezké si zase pročíst blogy, které jsem měla tak ráda.

Někdy mám chuť seknou se životem. Teda ne doslova, ale prostě se někam na dlouhou dobu zahrabat a ničemu nevěnovat pozornost. A někdy jsem plná radosti a života, což je fajn. A poslední dobou jsem spíše to druhé. :)

Tak se mějte hezky (pokud si to vůbec někdo přečetl) a užívejte si, (mluvím jak psychologická knížka...)

Orion.

Tak se hlásím.

25. dubna 2012 v 17:28 | Orion
Dalo by se říct, že po jedních z nejdramatičtějších dnů mého života jsem se odhodlala dokopat se k tomu, abych napsala na blog všechno, co se za poslední měsíc událo, proč jsem nepsala, prostě to, co by vás mohlo zajímat. :) Řekla jsem si, že se vám ten měsíc, co jsem tu nebyla pokusím vynahradit a sepíšu všechny události až do těch nejmenších detailů. Tak se pohodlně usaďte, klikněte na "celý článek" a začtěte se... :)

Grafika

28. prosince 2011 v 16:05 | Orion
▪ ▪ ▪
▪ ▪ ▪
▪ ▪ ▪
▪ ▪ ▪

Blog je blog...

27. října 2011 v 10:17 | Orion
Mám ráda nové začátky. Možná tím, že s nimi chci přebít nějaký konec. Každopádně nebudeme to brát tak tragicky. Chci se opět vrátit ke křečkům, ke starým dobrým křečkům. Doufám, že si ještě vzpomínáte na littlehamsters ;) Tak tam se bohůžel nevracím, ale budu tady, na opravdu dobré adrese; a já te adresy využiju. Díky za přečtení.
Orion.
 
 

Reklama