-
-
--
-

Muffin

Muffin - fotky part 1

29. dubna 2012 v 19:47 | Orion
Zdravím, takže jak jsem slíbila, dávám sem fotky Muffina (ve středu nebo v úterý dám Mikeovy fotky). Fotila jsem ho dneska ráno a včera večer, fotek bylo opravdu mnoho, ale vybrala jsem jen tři nejhezčí, které ještě prošly několika drobnými grafickými úpravami. Nemají žádný nápad, jsou to prostě jen "fotky", ale snad to nevadí. Někdy bych zase Muffina měla vzít na zahradu, to budou fotky snad lepší :). Zjistila jsem, že můj foťák má mimo jiné i vynikající kameru. Kameru na fotoaparátu bych čekala mnohem horší, a protože tři fotky je opravdu málo, přikládám i krátké video. :)

Muffin

26. března 2012 v 19:05 | Orion

Vlastně ani nevím, proč jsem se rozhodla, že chci křečka ze zverimexu a ne od chovatele. To v tu chvíli bylo jedno. Chtěla jsem křečka, prostě křečka a i kdybych vytáhla nějakého roztomilého křečuldu z popelnice, byla bych ochotna se do něj zamilovat.

Jakmile jsem vešla za práh zverimexu (bylo to 8.10.2010), moje kroky automaticky zamířily k terárku se syráčkama. Asi tři křečci se k sobě choulili v malém dřevěném domečku a ten čtvrtý byl stočený v klubíčku v rohu. Chvilku jsem ho jen tak pozorovala a on pak na mě upřel své černé oči a jakoby pokýval hlavičkou. Byla to láska na první pohled, alespoň já jsem to tak cítila, nevím jestli on.

Asi měsíc jsem byla přesvědčená, že je to holka. Až po nějakém čase se nedalo přehlédnout, že je to klučina, a tak z Muffy (tak se dříve jmenoval) vzniklo Muffin.

Muffin venku

4. března 2012 v 14:13 | Orion
Pro začátek; kdo neví nebo zapoměl, co nebo kdo je to Muffin - je to jeden z mých dvou křečků. Dřív nebo později o něm napíšu pořádné info, ale teď vám stačí vědomí, že je to křeček zlatý, je to kluk, pořádnej žrout a uličník. Je to už poměrně stařeček, ale pořád je to pořád hrozně aktivní a zlobivý křeček :) Dneska jsem se rozhodla, že ho vezmu k nám na zahrádku (ehm, zahrádka... spíš opravdu maličký dvorek), protože krásně svítí sluníčko a je venku docela teplo. Navíc ani zem nebyla moc studená, spíš byla vyhřátá. Muffinovi se venku moc líbilo, běhal v trávě, hrál si s pavoučkama na babu, zkoumal různé rostliny, lístečky, několikrát se mi schoval (naštěstí jsem ho úspěšně našla), a nějakou dobu třeba jen odpočíval a pozoroval tu jarní krásu kolem sebe. Tak ale už dost keců - jdeme na ty fotky. :) Nafotila jsem jich hodně, ale jelikož všechny vypadaly stejně, dala jsem sem jen ty nejhezčí.
 
 

Reklama