-
-
--
-

Soutěže

Zimní soutěž mazlíčků - 3. kolo

29. ledna 2012 v 19:44 | Orion
Máme tu 3. kolo. V předchozím kole vypadla Simík s Nellinkou, bylo to těsné, ale přeci. Přeji Simíkovi i Nellince hodně štěstí v jiných soutěžích :) Ještě jednou upřesním pravidla shánění hlasů; ikonku nebo odkaz na tento článek si můžete dát kamkoliv na svůj blog, klidně i do článku, ale nesmíte si shánět hlasy psaním komentářů!

Zimní soutěž mazlíčků - 2. kolo

20. ledna 2012 v 19:59 | Orion
Máme tu druhé kolo. V prvním kole vypadla Moniska s Beníkem, bohužel. Snad uspějete v jiné soutěži ;) Všem vám držím palce! Ještě upřesním pravidla shánění hlasů; ikonku nebo odkaz na tento článek si můžete dát kamkoliv na svůj blog, klidně i do článku, ale nesmíte si shánět hlasy psaním komentářů!

Zimní soutěž mazlíčků - 1. kolo

15. ledna 2012 v 17:10 | Orion
První kolo je tady. Bohužel, přihlásilo se jen 5 lidí, takže budou 4 kola a v každém vypadne jeden člověk. Jak už jsem zmínila, hlasy se mohou shánět pouze tak, že si dáte odkaz nebo ikonku uvedenou níže na svůj blog, do článku, do menu atp., protože reklamy v komentářích nikdo nemá rád :)

Zimní soutěž mazlíčků - Přihláška

9. ledna 2012 v 17:39 | Orion
Tak mně napadlo opět uspořádat u mne na blogu zase nějaká ta soutěž... doufám, že se aspoň někdo přihlásí a že se budete bavit ;)
Zadání
Jde o naprosto obyčejnou soutěž. Dnes se to na zvířecích blozích množí soutěžemi, kdy máte každo kolo vyfotit novou fotku. Jsou to fajn soutěže, ale já na focení prostě tolik času nemám :) Myslela jsem si, že někteří z vás určitě taky ne. Takže Váš úkol je jen:
  • Poslat mi fotku Vašeho zvířete (jakékoliv zvíře - hlodavci, kočky, pejsci, rybičky, šneci... cokoliv!). Foku můžete upravovat, ale povoluji jen zesvětlování, ztmavování, přidávání a a ubírání kontrastu, text, rámeček, ale víc ne.
  • Můžete k fotce přidat krátké seznámení s Vaším mazlíčkem, pohlaví, povahu, třeba i nějakou příhodu, prostě něco, co ho vystihuje.
  • ...a pak už jen čekat na to, až vyhrajete :)
 
 

Reklama